Marka Xbox nawiązała współpracę z... producentem lakieru do paznokci

Nietypowa, kolorowa kooperacja.

@ 04.01.2022, 17:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one, xbox x/s

Marka Xbox nawiązała współpracę z... producentem lakieru do paznokci

Kooperacje marek gamingowych z rozmaitymi innymi firmami to nic nadzwyczajnego. Chociażby w sklepach Reserved czy Kappahl możemy nabyć ubrania sygnowane logiem PlayStation, a w sklepach od niedawna są dostępne buty Forum Tech Boost od Adidasa, przygotowane na 20-lecie marki Xbox.

Tym razem Microsoft poszedł jednak nieco dalej, celując - głównie - w płeć piękną. Marketingowcy Giganta z Redmond podjęli współpracę z firmą OPI, jednym z największych na świecie producentów... lakieru do paznokci. Efektem jest wypuszczenie nowej serii 12. nowych odcieni, które w jakiś sposób mają kojarzyć się z ogólnie pojętymi grami wideo. Kolorki są całkiem różnorodne i jak na moje skromne oko, całkiem ładne, więc chyba każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Z grami być może ma to wspólnego niewiele, ale zawsze to jakaś reklama.

Z całą akcją powiązano też dodatkowe atrakcje. Gracze w Stanach Zjednoczonych, którzy zakupią wybrany lakier, będą mogli odblokować specjalną bonusową zawartość w Halo Infinite oraz Forza Horizon 5. Dodatkowo pojawi się okazja do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania będą trzy unikatowe i limitowane dla tej akcji pady do konsol Xbox Series. Lakiery dostępne będą także w Europie (w tym Polsce), ale gracze ze Starego Kontynentu muszą obejść się ze smakiem jeśli chodzi o dodatkowe bonusy związane z zakupem kosmetyków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?