Film Uncharted otrzymał nowy zwiastun promocyjny

Seria gier przygodowych Uncharted doczeka niebawem filmu na jej podstawie. W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun promujący przedsięwzięcie.

@ 28.12.2021, 12:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Film Uncharted otrzymał nowy zwiastun promocyjny

PlayStation Productions udostępniło drugi zwiastun nadchodzącego filmu Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych.

Drugi zwiastun jest podobny do pierwszego z października, ale ujawnia kilka kolejnych fabularnych elementów, których fani mogą się spodziewać, gdy film trafi na ekrany kin w lutym. Na przykład znamy teraz imię postaci Atonio Banderasa. Wcieli się on w Moncada. W rzeczywistości nie jest, jak wcześniej sądzono, bohaterem żadnej z gier.

Bohater grany przez Banderasa wierzy, że fortuna utracona przez odkrywcę Ferdynanda Magellana 500 lat temu należy do niego i jego rodziny. Victor „Sully” Sullivan nie zgadza się z tym i werbuje Nathana Drake'a, aby pomógł mu rozwiązać wskazówki i dotrzeć do skarbu. W ten sposób przygotowuje scenę dla tej przygody, o której mówi się, że jest prequelem wszystkich gier z serii.

Film Uncharted ma trafić do kin od 18 lutego 2022 roku. To zaledwie dwa tygodnie po premierze Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PlayStation 5, która odbędzie się 28 stycznia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?