Assassin's Creed: Valhalla - dla niektórych graczy świąteczne wydarzenie w grze będzie dostępne po świętach

Festiwal Yule w Assassin's Creed: Valhalla powinien być już dostępny dla wszystkich posiadaczy gry. Jak się jednak okazuje, niektórzy gracze nie mogą korzystać z dobrodziejstw wydarzenia.

@ 22.12.2021, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla - dla niektórych graczy świąteczne wydarzenie w grze będzie dostępne po świętach

W zeszłym tygodniu do Assassin's Creed: Valhalla trafiła spora aktualizacja. Zmniejszył się dzięki niej istotnie rozmiar gry na dysku komputerów i konsol, a ponadto dodana została nowa zawartość. Niestety nie wszyscy gracze są w stanie z niej korzystać, bo Festiwal Yule - najnowsze wydarzenie - jest dla niektórych niedostępny. 

Co jest powodem blokady? Dlaczego nie wszyscy posiadacze Assassin's Creed: Valhalla są w stanie do obchodów festiwalu dołączyć? Tego w tym momencie niestety nie wiemy. Wiemy natomiast, że Ubisoft pracuje już nad odpowiednią aktualizacją. Będzie ona jednak gotowa dopiero na początku stycznia, bo deweloperzy mają już przerwę świąteczną.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Gra otrzymała do tej pory dwa duże rozszerzenia, a trzecie, Świt Ragnaroku, zadebiutuje 10 marca 2022 roku. Jeśli jeszcze nie gracie, pamiętajcie, by zerknąć na naszą recenzję, a podczas zabawy korzystajcie z w pełni darmowego poradnika.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?