Battlefield 2042 oraz Call of Duty: Vanguard za darmo przez najbliższy weekend

Zarówno Electronic Arts jak i Activision walczą o nowych graczy - w ten weekend sprawdzimy najnowsze strzelanki za darmo!

@ 17.12.2021, 17:07
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 oraz Call of Duty: Vanguard za darmo przez najbliższy weekend

Wystartowały darmowe weekendy w Battlefield 2042 oraz Call of Duty: Vanguard. Wydawcy walczą o nowych graczy, dzięki czemu wszyscy chętni mogą sprawdzić oba tytuły przez najbliższe dni.

Battlefield 2042 sprawdzimy za darmo na platformie Steam - wystarczy kliknąć "Zagraj" i gra zacznie pobierać się na nasz dysk. Oczywiście potrzebne będzie też konto na platformie Origin, z którą gra jest powiązana.

Jeśli chodzi o Call of Duty: Vanguard, to tutaj liczba platform jest większa - grę możemy sprawdzić na PC, a także PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksach One i Xboksach Series S|X. Klient gry jest dostępny do pobrania, zależnie od platformy, na Battle.net, w PlayStation Store oraz w Microsoft Store.

Biorąc udział w darmowych weekendach zarówno w Battlefield 2042 jak i CoD: Vanguard, nasze zdobyte przez ten czas postępy przejdą do pełnej wersji - o ile zdecydujemy się na jej zakup. Obie gry jednocześnie zostały przecenione w wersjach na wszystkie platformy.

Darmowe weekendy w wymienionych strzelankach potrwają do poniedziałku wieczorem.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?