Total War: Warhammer III - pierwsze spojrzenie na mapę świata

W sieci pojawił się nowy materiał promujący Total War: Warhammer III. Film pokazuje nam po raz pierwszy mapę świata, po którym będziemy się poruszać.

@ 15.12.2021, 12:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Total War: Warhammer III - pierwsze spojrzenie na mapę świata

Creative Assembly w pocie czoła pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Total War: Warhammer. Zwieńczenie trylogii zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku, a my właśnie otrzymaliśmy kolejny film promujący przedsięwzięcie. Pojawił się on oczywiście na portalu YouTube.

Do tej pory deweloperzy Total War: Warhammer III opublikowali całkiem sporo materiałów, pokazujących rozmaite elementy gry. Nie mieliśmy jednak okazji spojrzeć na świat, a dokładniej na mapę kampanii. Wreszcie się to jednak zmieniło.

Na poniższym zwiastunie możecie po raz pierwszy spojrzeć na mapę. Twórcy postanowili skupić się przede wszystkim na obszarze kontrolowanym przez Kislev, Ogry oraz Wielki Kataj. Seans uzupełnia komentarz wyjaśniający to, czego możemy się spodziewać na każdym z obszarów.

Premiera Total War: Warhammer III zaplanowana została na 27 lutego, wyłącznie na komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?