Farming Simulator 22 - zapraszamy do konkursu!

Wraz z firmą Cenega przygotowaliśmy dla Was nieduży konkurs. Do wygrania w nim będą nagrody związane z grą Farming Simulator 22, a zwycięzca będzie się musiał wykazać wiedzą oraz szybkością.

@ 10.12.2021, 13:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Farming Simulator 22 - zapraszamy do konkursu!

Premiera Farming Simulator 22 za nami. Tytuł sprzedaje się do tej pory bardzo dobrze, a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, damy Wam szansę na to, byście grę zgarnęli całkowicie za darmo. Przygotowaliśmy bowiem z firmą Cenega specjalny konkurs.

Zabawa potrwa przez najbliższy weekend, czyli sobotę i niedzielę. W jej trakcie w niniejszej wiadomości - o wybranych losowo godzinach - publikować będziemy fotki pokazujące w sumie 4 maszyny rolnicze występujące w Farming Simulator 22, a Waszym zadaniem będzie zgadnięcie nazw producentów i modeli tychże maszyn.

Po tym, jak określicie wszystkie cztery pojazdy (nie wysyłajcie każdego z osobna), wyślijcie ich kompletną listę na adres email: konkursy[małpa]miastogier.pl. Wśród osób, które wyślą nam poprawne zgłoszenia wybierzemy w sumie 10 zwycięzców, a o wygranych decydować będzie oczywiście czas. Kto pierwszy, ten lepszy!

Nagrody w konkursie (widoczne powyżej):

  • Pierwsze miejsce: Farming Simulator 22 na PC lub konsolę (do wyboru), proporczyk oraz koszulka (rozmiar do wyboru);
  • Miejsca od 2 do 10: proporczyk z Farming Simulator 22 jako nagroda pocieszenia.

Pamiętajcie, by zerkać na niniejszą wiadomość. Już jutro z rana pojawi się pierwsza z czterech maszyn, której nazwę producenta i model będziecie musieli odgadnąć.

Pierwsza maszyna:


Druga maszyna:


Trzecia maszyna:


Czwarta maszyna:Sprawdź także:
Farming Simulator 22

Farming Simulator 22

Premiera: 22 listopada 2021
PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, PC

Farming Simulator 22 to kolejna część popularnego i cenionego cyklu symulatorów rolniczych. Za produkcją stoją ojcowie oryginału, studio GIANTS Software. Gra jest bezpośr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMaterdea   @   21:08, 12.12.2021
Dzisiaj czas na ostatnie zdjęcie! Bądźcie gotowi, farmerzy!
0 kudosbigboy177   @   11:02, 13.12.2021
Mamy już zwycięzców, niebawem odezwiemy się do nich mailowo. Pięknie dziękujemy za udział w zabawie. Po tym, jak potwierdzimy wszystkie dane, zaktualizujemy wiadomość, aby było jasne kto i co wygrał!
0 kudoskonto_skasowane   @   23:54, 16.12.2021
Czy jeśli od czasu wysłania odpowiedzi nie otrzymałem maila to raczej nic nie wygrałem?
0 kudosbigboy177   @   00:11, 17.12.2021
Napisz proszę do mnie prywatną wiadomość z informacją z jakiego maila pisałeś. Czasem coś w spamie utknie.