TGA '21: Cuphead: The Delicious Last Course zadebiutuje 30 czerwca 2022 roku

StudioMDHR wreszcie ogłosiło datę premiery dla swojego długo oczekiwanego dodatku do zręcznościówki Cuphead. DLC The Delicious Last Course ukaże się 30 czerwca 2022 roku na PC-tach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

@ 10.12.2021, 10:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one

TGA '21: Cuphead: The Delicious Last Course zadebiutuje 30 czerwca 2022 roku

Wreszcie poznaliśmy datę premiery dodatku do oryginalnej zręcznościówki Cuphead! Dowiedzieliśmy się tego na zakończonej właśnie gali The Game Awards 2021. Rozszerzenie oryginalnie zaplanowane jeszcze na 2020 trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch 30 czerwca przyszłego roku!

Cuphead: The Delicious Last Course w rolach głównych bohaterów ponownie obsadza braci Mugmana i Cupheada; jednak do tej wesołej kompanii dołączy też ktoś jeszcze - nowa grywalna postać, Miss Chalice! Posiada ona swoje zupełnie unikalne umiejętności, by wspierać znanych z oryginalnej gry sylwetki. Razem trafią na zupełnie nową wyspę D.L.C., gdzie czekać ma na nich równie zwariowana - co w poprzedniczce - przygoda.

Rozszerzenie, jak wspomniałem, zaoferuje nową bohaterkę oraz pakiet zupełnie świeżych lokacji, przeciwników, bossów itd. Premiera na docelowych dla Cupheada platformach zaplanowana została na 30 czerwca 2022 roku. Poniżej zaś możecie obejrzeć niesamowicie uroczy i tak samo oryginalny trailer.


Sprawdź także:
Cuphead: The Delicious Last Course

Cuphead: The Delicious Last Course

Premiera: 30 czerwca 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Delicious Last Course to rozszerzenie fabularne do zręcznościowej gry Cuphead autorstwa studia MDHR. Gracz ponownie trafia na nową wyspę Inkwell z zupełnie nowymi lok...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?