TGA '21: A Plague Tale: Requiem na klimatycznym zwiastunie

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący A Plague Tale: Requiem. Widać na nim, że deweloperzy nie eksperymentują z dotychczasową formułą i chcą oddać w nasze ręce dojrzałą, porywającą i wzruszającą opowieść.

@ 10.12.2021, 04:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

TGA '21: A Plague Tale: Requiem na klimatycznym zwiastunie

A Plague Tale: Innocence to naprawdę wyśmienite doświadczenie, nikogo więc nie powinno dziwić to, że deweloperzy ze studia Asobo postanowili przygotować jego kontynuację. W ten sposób zrodził się projekt zatytułowany A Plague Tale: Requiem, a my przed momentem mogliśmy podziwiać jego pierwszy zwiastun z fragmentami z rozgrywki.

Fabuła A Plague Tale: Requiem jest bezpośrednim sequelem A Plague Tale: Innocence. Historia rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Hugo, młodszy braciszek Amicii, wyraźnie dorósł, lecz to nie przeszkodziło duetowi wpakować się w nowe kłopoty, z których wspólnymi siłami musimy się wydostać.

Jak widać na poniższym materiale filmowym, A Plague Tale: Requiem to wciąż mroczne przedsięwzięcie, pełne klimatycznych scenek przerywnikowych oraz sekwencji nastawionych na nieco więcej akcji. Podobnie, jak w przypadku pierwowzoru, mamy do czynienia z grą przeznaczoną dla dojrzałych odbiorców i na taką właśnie przygodę liczymy.

A Plague Tale: Requiem nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się go w 2022 roku. Grać będziemy na PC, PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu.


Sprawdź także:
A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem

Premiera: 18 października 2022
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja przygodowej gry akcji stworzonej przez Asobo Studio w 2019 roku. Produkcja kontynuuje historię rodzeństwa Amicii i Huga, którzy po w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosfebra1976   @   09:13, 10.12.2021
Pięknie się to zapowiada niestety pierwsza odsłona wciąż czeka w kolejce.
0 kudospetrucci109   @   09:40, 10.12.2021
Mam tak samo. Pierwsza części do przejścia, a trailer drugiej już rozkłada na łopatki...
0 kudosBarbarella.   @   14:46, 10.12.2021
Cytat: febra1976
Pięknie się to zapowiada niestety pierwsza odsłona wciąż czeka w kolejce.

Cytat: petrucci109
Mam tak samo. Pierwsza części do przejścia,

No to ja się do was dopisuję. Tutaj u mnie to tak jak z dziewicami ."Chciałabym a boję się " - że będzie za trudno.
0 kudosDirian   @   15:15, 10.12.2021
Wygląda faktycznie świetnie. Pierwsza część idealna nie była, ale to jeden z lepszych "samograjów" w jakie zagrałem.