Nowy Splinter Cell zaoferuje częściowo otwarty świat

Gra ma być bardziej skradankową wersją serii Assassin's Creed, ale nie będzie też oferować w pełni otwartego świata, jak ten z cyklu o asasynach.

@ 08.12.2021, 19:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowy Splinter Cell zaoferuje częściowo otwarty świat

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Ubisoft prawdopodobnie pracuje nad kolejną odsłoną serii Splinter Cell, a z najnowszych doniesień wynika, że może to być projekt, którego akcja toczy się w otwartym - poniekąd - świecie. Za najnowsze plotki odpowiada znany insider, Tom Henderson.

Henderson opublikował na Twitterze notkę, z której dowiadujemy się, że kontynuacja Splinter Cell jest "we wczesnej fazie dewelopingu", a jeśli chodzi o jej założenia, będziemy mieli do czynienia z "po części otwartym światem". Jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak Ubisoft tworzy gry, nie powinno to być w sumie zaskoczeniem.

Francuzi chcą, abyśmy dostali "nieco bardziej skradankową wersję Assassin’s Creed", która ma przypominać to, co "Halo Infinite uczyniło ze swoim otwartym światem". Moglibyśmy więc dostać mapy nieco bardziej rozbudowane od tych, po których poruszaliśmy się wcześniej, ale jednocześnie nie będzie to klasyczny open world, jak np. w cyklu Far Cry.

Jako że nie mamy do czynienia z oficjalnymi informacjami, wszelkie doniesienia trzeba przyjmować z pewną dozą sceptycyzmu. Jak tylko pojawią się nowe informacje, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?