Alan Wake 2 może pojawić się na jutrzejszym The Game Awards

Wygląda na to, że Epic Games i Remedy Entertainment będą chciały oficjalnie zaprezentować Alan Wake 2 w trakcie gali The Game Awards 2021.

@ 08.12.2021, 19:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Alan Wake 2 może pojawić się na jutrzejszym The Game Awards

Studio Remedy Entertainment pracuje w pocie czoła nad kilkoma różnymi grami, a jedna z nich to Alan Wake 2. Mimo że do tej pory przedsięwzięcie nie zostało zaprezentowane, jest spora szansa na to, że niebawem się to zmieni. W sieci krążą plotki na temat tego, że do prezentacji może dojść już jutro.

Znany dziennikarz Jeff Grubb wziął ostatnio udział w podcaście Nate the Hate, a w trakcie rozmowy z gospodarzem wspomniał coś na temat tego, że Alan Wake 2 może zostać oficjalnie zaprezentowane w trakcie nadchodzącej gali The Game Awards 2022, która ma się odbyć jutro w nocy.

Żeby było ciekawiej, gospodarz potwierdził spekulacje Grubba twierdząc, że jest przekonany, iż faktycznie do prezentacji dojdzie. Epic Games i Remedy Entertainment będą chciały wzbudzić zainteresowanie graczy grą, a najlepszym sposobem jest regularne bombardowanie ich szczątkami informacji.

The Game Awards 2021, jak wspomniałem, odbędzie się jutro w nocy, a dokładniej o 2:00 z 9 na 10 grudnia bieżąćego roku. Jak zwykle, będziemy Wam oczywiście przekazywać wszystkie najważniejsze informacje, a następnie przygotujemy też podsumowanie. Bądźcie z nami!


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   21:47, 08.12.2021
Ło kufa, to muszę w takim razie dokończyć Remastered. Szczęśliwy