Battlefield 2042 - tryb battle royale pojawi się w grze DICE

Wygląda na to, że niebawem do Battlefield 2042 zawita popularny w ostatnim czasie tryb Battle Royale. Informacja nie jest jednak jeszcze oficjalna.

@ 07.12.2021, 20:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - tryb battle royale pojawi się w grze DICE

Jeden z insiderów z branży, specjalizujący się m.in. w Battlefield 2042, zasugerował, że tryb Battle Royale może być szykowany na 2022 rok.

Tom Henderson – długoletni dziennikarz zajmujący się branżą gier – opowiada w ostatnim filmie na YouTube, że tryb Battle Royale dla dzieła DICE pojawi się „w bardzo niedalekiej przyszłości”. Henderson nie wymienia żadnych konkretnych dat, jednak wyjaśnia, że nie zadebiutuje on „w ciągu najbliższych sześciu miesięcy”.

Henderson mówi dalej o następnej grze z serii Battlefield po 2042, twierdząc, że dowiedział się, iż będzie to strzelanka oparta na bohaterach w stylu Overwatch. W szczególności rozgadał się o tym, że były programista serii Battlefield wyjawił mu, że następna gra ma mieć „zespoły specjalistów”, a nie customizowanych żołnierzy, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Poniżej możecie obejrzeć i przesłuchać wspomniane wideo. Battlefield 2042 jest już na rynku i choć spotkał się z ogromną krytyką, jest grą ambitną i zrobioną z rozmachem. Ostatnio Electronic Arts wspominało, że chce markę rozwijać w wielu kierunkach, więc nowe projekty są w drodze.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?