Podczas The Game Awards 2021 zobaczymy zapowiedzi kalibru Elden Ring

Gospodarz TGA 2021 obiecuje, że nie będziemy zawiedzeni. W trakcie gali mają być pokazane całkiem nowe projekty, a wiele z nich to gry AAA.

@ 07.12.2021, 16:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Podczas The Game Awards 2021 zobaczymy zapowiedzi kalibru Elden Ring

The Game Awards zaczęło dość skromnie. Początkowo na gali prezentowano głównie niewielkie projekty niezależne, a jeśli było coś od większego wydawcy, to głównie mniejszego kalibru. Ostatnie dwie edycje imprezy przyniosły więcej ekscytujących zapowiedzi, a tegoroczna także powinna być solidna.

Z dotychczasowych doniesień wynika, że w trakcie The Game Awards 2021 zobaczymy około 40-50 materiałów, z czego część dotyczyć będzie gier ujawnionych wcześniej, a część ujrzymy po raz pierwszy. Potwierdził to gospodarz gali, Geoff Keighley, a w nowym wywiadzie dla USA Today nieco rozwinął swoją wypowiedź.

Keighley przyznał, że powinniśmy się spodziewać prezentacji o kalibrze tej z Summer Game Fest 2021, w trakcie której zobaczyliśmy po raz pierwszy jakieś konkrety dotyczące Elden Ring. Tego typu materiałów powinno być cztery lub pięć sztuk.

"Byłem bardzo szczęśliwy, bo zwiastun był świetny", powiedział Keighley na temat ujawnienia Elden Ring. "To był świetny projekt, wyczekiwana gra, na którą wszyscy czekają. Było z tym związanych wiele dobrych rzeczy, więc tak, byłem wyjątkowo podekscytowany mogąc to pokazać ludziom. O Boże. Będzie prawdopodobnie cztery lub pięć rzeczy tego poziomu. Nie mogę się doczekać pokazania ludziom tych rzeczy. Summer Game Fest było nową rzeczą, którą przygotowałem. To, że From Software postanowiło mi zaufać oraz zaufać Summer Game Fest, podczas gdy mogli pójść w tradycyjne E3, oznacza dla mnie bardzo dużo. To był ogromny zaszczyt móc pracować z ludźmi z From, więc czekajcie niecierpliwie, więcej wkrótce".

Wszelkie doniesienia z TGA 2021 będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco. Pamiętajcie, że impreza odbędzie się w nocy (02:00) z 9 na 10 grudnia, czyli z najbliższego czwartku na piątek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?