Nowa mapa dla Call of Duty: Warzone na zwiastunie premierowym

Activision ujawniło wreszcie datę premiery mapy Caldera dla Call of Duty: Warzone. Wiemy również kiedy do sieci trafi pierwszy sezon zawartości Call of Duty: Vanguard.

@ 07.12.2021, 16:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nowa mapa dla Call of Duty: Warzone na zwiastunie premierowym

Call of Duty: Warzone otrzymało właśnie kolejną aktualizację. Pierwotnie najnowsza zawartość, czyli mapa Caldera, miała zadebiutować już jakiś czas temu, ale ze względu na komplikacje będące prawdopodobnie wynikiem pandemii, nieco dłużej musieliśmy na nią poczekać.

Miło nam w związku z tym powiadomić wszystkich graczy Call of Duty: Warzone, że zarówno nowa mapa, jak i pierwszy sezon zawartości dla Call of Duty: Vanguard, będzie dostępna od 9 grudnia, czyli za dwa dni. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, przeniesie nas ona na sporych rozmiarów wyspę na Pacyfiku.

Caldera - o czym wspomniałem - to dość spora wyspa, na której jest oczywiście mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Prócz tego znajdziemy na niej nowe pojazdy, nowe wyposażenie i wiele więcej, a wszystkie najistotniejsze nowości zaprezentowano na zwiastunie poniżej. Osoby, które posiadają Call of Duty: Vanguard zagrają w nową mapę 24 godzin przed pozostałymi, czyli 8 grudnia.

Call of Duty: Warzone dostępne jest obecnie na komputerach osobistych, a także na konsolach Xbox i PlayStation. Jeśli rozważacie dołączenie do zabawy, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję, a w przypadku zainteresowania wydaniem PC, zerknijcie też na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?