''Chodź ze mną, jeśli chcesz wygrać'' - Arnold Schwarzenegger jako dowóca czołgów w World of Tanks

Wargaming podzielił się z nami szczegółami na temat Operacji Świątecznych, czyli specjalnej inicjatywy, która już niebawem ruszy w ramach World of Tanks.

@ 07.12.2021, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

''Chodź ze mną, jeśli chcesz wygrać'' - Arnold Schwarzenegger jako dowóca czołgów w World of Tanks

Wargaming nadesłał nam informację prasową, za sprawą której poznaliśmy garść szczegółów na temat Operacji Świątecznych, czyli specjalnego wydarzenia, swoistej zabawy, które ruszy w World of Tanks niebawem, a potrwa w zasadzie przez cały okres świąteczny.

Operacje Świąteczne wystartują 9 grudnia 2021 roku, a potrwają do 10 stycznia 2022 roku. Zaczynamy, jak zwykle, w garażu, albowiem na graczy czekał będzie tam pierwszy prezent. Jest nim amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III.

Z czołgiem związane jest specjalne wydarzenie. Codziennie dostawać będziemy bowiem jedną misję (w sumie będzie ich 32), a po ukończeniu misji 27. dostaniemy nowego dowódcę - samego Arnolda Schwarzeneggera! Znany aktor samodzielnie nagrał kwestia dialogowe, a wiele z nich to słynne frazy z najbardziej kultowych filmów. Nowy dowódca posiada ponadto trzy umiejętności: szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni.

Wykonanie wspomnianych 27 misji będzie jedynym sposobem na zdobycie Arnolda Schwarzeneggera (jest też specjalny styl 2D na czołgi nawiązujący do aktora). Za każde wykonane zadanie gracze będą zdobywać niewielkie pudełka oraz świąteczne znaczki. W pudełkach będą skorupki, z których wykonamy świąteczne dekoracje w urządzeniu zwanym "zderzaczem". Im więcej będziemy dekorować, tym bardziej wzrastać ma świąteczna atmosfera, co natomiast przełoży się na rozmaite nagrody. Za pomocą znaczków pudełka możemy ponadto wysyłać przyjaciołom w grze, a jako że dobroć popłaca, wymiana prezentów przyniesie nagrody specjalne.

"World of Tanks udowadnia lepiej niż cokolwiek innego, że nic nie jest poza zasięgiem dla osoby, która ma determinację i wolę ich zdobycia.", podkreśla Arnold Schwarzenegger, ambasador World of Tanks. "Dowódcy! Odpalcie silniki swoich czołgów i nie przegapcie ani momentu z operacji świątecznych!".

"Jesteśmy szczęśliwi ponad wszelkie wyobrażenie, że Arnold Schwarzenegger dołączył do tegorocznych świątecznych operacji w World of Tanks. Nie muszę dodawać, że było to marzenie wielu naszych graczy.", dodaje Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Wisienką na torcie jest specjalna ścieżka dźwiękowa towarzysząca całemu wydarzeniu, która jeszcze mocniej podkreśli wyjątkowość świątecznych chwil.


Sprawdź także:
World of Tanks

World of Tanks

Premiera: 12 kwietnia 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS4

World of Tanks jest przedstawicielem gier sieciowych, który udowadnia, iż MMO wcale nie musi być od razu bezpośrednią konkurencją dla WoW czy GW. Tutaj wcielamy się kiero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?