Steelrising pojawi się na The Game Awards 2021 z nowym zwiastunem

Studio Spiders zapowiedziało debiut na imprezie The Game Awards 2021 nowego zwiastuna swojej kolejnej gry pt. Steelrising. Wydarzenie odbędzie się już za dwa dni, 9 grudnia.

@ 07.12.2021, 09:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps5, xbox x/s

Steelrising pojawi się na The Game Awards 2021 z nowym zwiastunem

Studio Spiders i firma Nacon pojawią się na imprezie The Game Awards 2021 - zapowiedzieli oni bowiem prezentację najnowszego cRPG-a akcji Steelrising! Produkcja została zapowiedziana w 2020 i ma ukazać się na rynku latem przyszłego roku.

Steelrising to następny tytuł Spiders, deweloperów odpowiedzialnych m.in. za wydane w 2019 r. Greedfall oraz The Technomancer (sprzed pięciu lat). Gra ma nie odbiegać od tego, w czym twórcy są nieźli - będzie więc reprezentować gatunek cRPG akcji z akcją obserwowaną z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł mieliśmy już okazję obejrzeć w ruchu na wydanym w lipcu gameplayu.

Kolejna okazja pojawi się już niebawem, bo za dwa dni. 9 grudnia odbędzie się gala The Game Awards - show organizowane rokrocznie przez Geoffa Keighleya, aspirujące do miana "Oscarów branży gier wideo". Nowy zwiastun Steelrising zapowiedzieli na oficjalnym koncie gry na Twitterze sami twórcy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?