Halo Infinite - wersja pudełkowa bez kompletnej gry

Jak donosi John Linneman z Digital Foundry, pudełkowa wersja Halo Infinite jest wybrakowana - nie zawiera całej gry, przez co część plików musimy pobrać z sieci Xbox. I nie chodzi o day one patch, ale o pewną część contentu, bez którego nawet gra bez jakichkolwiek łatek nie jest możliwa.

@ 07.12.2021, 08:37
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - wersja pudełkowa bez kompletnej gry

Halo Infinite swoją sklepową premierę będzie miało dopiero jutro, 8 grudnia. Od wczoraj zaś w sieci dostępne są recenzje rozmaitych mediów (w tym nasza) - i są one bardzo przychylne nowej strzelance od studia 343 Industries! Odbiór szóstej części popularnej serii FPS-ów jest świetny, czego dowodem jest m.in. średnia ocen w serwisie Metacritic. Do tej beczki miodu postanowiono jednak dolać łyżkę dziegciu - okazuje się bowiem, że płytowe wydanie nowego Halo nie zawiera pełnej wersji gry!

Z uwagi na fakt, że termin wydania Halo Inifinite dla graczy to 8 grudnia, trudno zweryfikować te doniesienia. Kwestię pudełkowego wydania tej produkcji podniósł John Linneman z Digital Foundry, na Twitterze wyrażając ubolewanie zaistniałą sytuacją. Według dziennikarza wytłoczona płyta nie zawiera całej zawartości nowego Halo, przez co jest niemożliwa do zagrania bez pobrania brakującego contentu z sieci Xbox. I nie chodzi tutaj o fakt, że po zainstalowaniu gry z płyty musisz pobrać tzw. "day one patch", ale że wśród plików brakuje odpowiednich materiałów pozwalających zagrać w Halo Infinite nawet bez pobierania jakichkolwiek łatek.

Naszą recenzję Halo Infinite znajdziecie już na łamach serwisu - gorąco zachęcamy do lektury!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   11:30, 07.12.2021
Kolekcjonerzy mogą być zadowoleni, reszta graczy niekoniecznie 😁
0 kudosCVBPS   @   22:04, 07.12.2021
Jeżeli to prawda, to bardzo słabo...
Jak to przejdzie beż żadnego echa, to możemy spodziewać się częściej takich zabiegów już nawet w przypadku konsol.
0 kudosguy_fawkes   @   16:23, 08.12.2021
Słabo, bo to uzależnia granie od dostępności neta, ale przede wszystkim sieciowej infrastruktury MS. Ciekawe, czy wyjdzie później jakieś nowe wydanie, które faktycznie będzie kompletne. Niemniej byłoby to też nie w porządku wobec tych, którzy zapłacili pełną cenę na premierę, zamiast ograć tytuł dzięki Game Passowi.
0 kudosdabi132   @   21:56, 08.12.2021
Kiepsko. Microsoft widzę podąża w tym samym kierunku jakim planowali 8 lat temu przy premierze Xboxa One. Ma być połączenie z internetem i koniec, podobnie jest w przypadku Forzy Horizon 5 na XOne. Robią to po prostu w inny sposób. Nie chce im się wrzucić całej zawartości gry na płytę mimo, że mają do wykorzystania 100 GB. Przyzwyczaili ludzi do taniego GamePassa i teraz robią co chcą z wydaniami pudełkowymi. No nie podoba mi się to.
0 kudosKononowicziMajor   @   12:35, 09.12.2021
Ja kupię grę ale nie teraz bo mam bardzo dużo kupę wstydu. Uśmiech
Dodaj Odpowiedź