Valve pokazało finalne opakowanie Steam Deck

Wiemy już w jakiej postaci Steam Deck trafi do osób, które zdecydowały się na jego zakup.

@ 06.12.2021, 16:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne

Valve pokazało finalne opakowanie Steam Deck

Steam Deck miało pierwotnie zadebiutować jeszcze w grudniu, ale datę premiery urządzenia przesunięto na luty 2022 roku. Ze względu na zbliżający się termin wydania kieszonsolki, Valve opublikowało w sieci grafiki pokazujące finalne opakowanie sprzętu.

Valve potwierdziło, że udostępnione poniżej fotki pokazują Steam Deck w jego ostatecznej postaci. Chodzi tu oczywiście o wygląd urządzenia, jak i sposób, w jaki zostało opakowane. Teraz korporacja może już rozpocząć produkcję, pakowanie i wysyłkę do klientów.

Jak widać na zdjęciach, opakowanie jest raczej standardowe. Mamy kartonowe pudełko, w którym zapakowany jest Steam Deck, a także kostka zasilająca, dzięki której możliwe będzie ładowanie baterii. Co ciekawe, w pudełku znajduje się też specjalne etui, za sprawą którego możemy przenosić Steam Deck.

Więcej informacji na temat nowego sprzętu znajdziecie oczywiście w poprzednich wiadomościach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?