Przy nowej grze Avalanche, Contraband, pracuje spore grono deweloperów

Wygląda na to, że nowa gra Avalanche będzie największym projektem studia. Przy Contraband pracuje więcej ludzi niż przy Just Cause 4.

@ 06.12.2021, 13:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Przy nowej grze Avalanche, Contraband, pracuje spore grono deweloperów

Studio Avalanche, ekipa odpowiedzialna za cykl Just Cause, pracuje obecnie nad produkcją zatytułowaną Contraband, a mającą zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Do tej nastawionej na kooperację gry akcji oddelegowano naprawdę imponujące grono deweloperów.

Contraband zapowiedziane zostało w trakcie E3 2021. Z tego, co do tej pory ujawniono, będziemy mieć do czynienia z przygodówką akcji, w której największy nacisk położono na kooperację. Jako że w trakcie zapowiedzi nie podano żadnych szczegółów, trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Wracając do meritum, Contraband zdaje się być największym projektem Avalanche. Użytkownik Twittera o pseudonimie bogorad222 zauważył dość ciekawą informację na portalu LinkedIn, a konkretniej na profilu niejakiego Christopher Supino. Supino to producent w Avalanche i to on nadzoruje aż 150 osób zajmujących się Contraband. Jako ciekawostkę podam, że Just Cause 4 zajmowało się nieco ponad 100 deweloperów.

Supino nie wymienia Contraband z nazwy, ale właśnie tą grą zajmuje się obecnie Avalanche i nie trudno wywnioskować, że o niej mowa. Tytuł na razie nie ma niestety daty premiery, choć spodziewamy się go w 2023 roku. Bawić będziemy się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
Contraband

Contraband

Premiera: 2022
PC, XBOX X/S

Contraband to nowa kooperacyjna przygodowa gra akcji od studia Avalanche, autorów m.in. Just Cause 4 i RAGE 2. Produkcja przenosi gracza w przemytniczy świat lat 70. ubie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?