Senua's Saga: Hellblade 2 pojawi się na The Game Awards 2021?

Wszystko wskazuje na to, że najnowsze dzieło studia Ninja Theory pojawi się na tegorocznej edycji The Game Awards 2021.

@ 06.12.2021, 13:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Senua's Saga: Hellblade 2 pojawi się na The Game Awards 2021?

Senua's Saga: Hellblade 2 to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier, mających zadebiutować na konsolach Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych. Do tej pory wiele szczegółów na temat przedsięwzięcia owianych jest tajemnicą, ale wkrótce powinno się to zmienić.

Z najnowszych doniesień wynika, że Senua's Saga: Hellblade II pojawi się na nadchodzącej gali The Game Awards 2021, którą zaplanowano na noc z 9 na 10 grudnia. Tak przynajmniej twierdzi dziennikarz Jeff Grubb, który wielokrotnie udowadniał, że ma dostęp do rzetelnych pogłosek.

Grubb wziął udział w ostatnim podcaście GamesBeat Decides. W jego trakcie przyznał, że Senua's Saga: Hellblade 2 zostanie pokazane w trakcie tegorocznej edycji The Game Awards, a jako że to nie pierwszy raz kiedy o tym słyszy, jest spora szansa, że do prezentacji dojdzie. Szczególnie, że dziennikarz twierdzi, iż nie słyszał niczego przeciwnego.

Oczywiście warto uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na oficjalne informacje, ewentualnie na samą imprezę. The Game Awards 2021 zaplanowane zostało na godzinę 02:00 czasu polskiego w nocy z 9 na 10 grudnia. Premiera Senua's Saga: Hellblade 2 nie została ujawniona.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?