The Ascent otrzymało kategorię wiekową na PlayStation

Na razie mówimy o organizacji ratingowej w Taiwanie, ale jest szansa, że tytuł faktycznie zadebiutuje na platformach Sony.

@ 03.12.2021, 19:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

The Ascent otrzymało kategorię wiekową na PlayStation

The Ascent to jedna z najładniejszych gier niezależnych obecnej generacji. Tytuł dostępny jest obecnie wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox, ale jest coraz większa szansa na to, że zadebiutuje również na PlayStation. Na to przynajmniej wskazują informacje docierające do nas z Taiwanu.

Redakcja Gematsu opublikowała na Twitterze krótką notkę, w której informuje nas o tym, że tajwańska organizacja ratingowa przyznała kategorię wiekową The Ascent w wersjach dedykowanych konsolom PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jako że do tej pory nie ujawniono żadnej edycji na platformy Sony, nie sposób powiedzieć z czym mamy do czynienia.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz kiedy plotkuje się na temat The Ascent dla PlayStation. Jakiś czas temu deweloperzy gry sami przyznali, że bacznie obserwują społeczność PlayStation i wiedzą, że zapotrzebowanie na ich przedsięwzięcie na platformie Sony jest znaczące.

Póki co The Ascent nabędziecie na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, spójrzcie na naszą recenzję, a także wymagania sprzętowe wersji dedykowanej komputerom.

 

Sprawdź także:
The Ascent

The Ascent

Premiera: 29 lipca 2021
PS5, PS4, PC, XBOX ONE, XBOX X/S

The Ascent to mieszanina gry akcji, strzelanki oraz cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Za projekt odpowiada skromne studio Neon Giant, za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?