World of Tanks - na Operacje Świąteczne zaprasza sam Arnold Schwarzenegger

Operacje Świąteczne, czyli coroczne wydarzenie organizowane w World of Tanks, tym razem reklamuje gwiazda kina akcji - Arnold Schwarzenegger. Obejrzyjcie filmową reklamę przygotowaną przez Wargaming z okazji zbliżającego się wydarzenia.

@ 03.12.2021, 12:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox 360, ps4, xbox one

World of Tanks - na Operacje Świąteczne zaprasza sam Arnold Schwarzenegger

Ho, ho, ho! Święta za pasem, galerie handlowe przyozdobiono już odpowiednimi dekoracjami, a w każdej stacji radiowej lecą klimatyczne przeboje (znacie je już dobrze na pamięć). Także i przemysł gier wideo coraz chętniej organizuje podobne akcje. Jednymi z najbardziej charakterystycznych są te od Wargamingu i związane z ich nieustannym przebojem - World of Tanks. W najnowszym zwiastunie moc świątecznych atrakcji reklamuje Arnold Schwarzenegger!

World of Tanks mimo swoich lat na karku cały doskonale sobie radzi. Zeszłoroczny bożonarodzeniowy event reklamował inny hollywoodzki twardziej, sam Strażnik Teksasu - Chuck Norris. Tym razem zaszczyt przypadł w udziale kolejnej nietuzinkowej postaci - Arnoldowi Schwarzeneggerowi! Obejrzyjcie historię Małego Jasia i jego listu, który nie został doręczony przez ponad 30 lat. Mimo to, po trzech dekadach, Arnold dostaje zaginioną wiadomość i wie co zrobić - "get to the choppa" i odwiedza chłopca osobiście!

"Mam osobistą, długą historię z czołgami", powiedział Schwarzenegger w cytowanej informacji prasowej. "Jestem właścicielem M047 Pattona, którego prowadziłem w austriackiej armii mając 18 lat. Doskonale znam ekscytację z dowodzenia stalowymi bestiami. Po latach pytań od fanów na reddicie o World of Tanks cieszę się, że mogę im dać parntnerstwo, którego oczekiwali. Świąteczne operacje nadchodzą, także odłóżcie ciasteczka i przygotujcie się, abyśmy razem mogli nieść świąteczną radość!".


Sprawdź także:
World of Tanks

World of Tanks

Premiera: 12 kwietnia 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS4

World of Tanks jest przedstawicielem gier sieciowych, który udowadnia, iż MMO wcale nie musi być od razu bezpośrednią konkurencją dla WoW czy GW. Tutaj wcielamy się kiero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   12:46, 03.12.2021
Lepszej osoby nie mogli wybrać. Arnold to miłośnik czołgów. Co roku organizuje konkurs, w którym nagodą jest spotkanie z nim i wspólna jazda jego własnym czołgiem 😁