Matrix Awakens - projekt-niespodzianka wyciekł do sieci?

Matrix Awakens to kolejny projekt w znanym świecie sióstr Wachowski, który wyciekł do sieci.

@ 03.12.2021, 11:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Matrix Awakens - projekt-niespodzianka wyciekł do sieci?

Wygląda na to, że w PlayStation Network znaleziono tajemniczy projekt czegoś o nazwie Matrix Awakens. Obraz został znaleziony przez użytkownika Reddita o ksywce the_andshrew, a później opublikowany na Twitterze przez konto Gematsu. Nie otrzymaliśmy nic więcej poza samym obrazem, ale wydaje się, że dotyczy on PlayStation 5. Grafika przedstawia miasto w znajomych kolorach z uniwersum Matrixa z tekstem „doświadczenie Unreal Engine 5”.

Co to jest? Trudno nawet spekulować, o czym może być mowa. Oczywiście będzie to miało jakiś związek z nowym filmem. Matrix Resurrections ma się ukazać 22 grudnia, a Keanu Reeves i Carrie-Ann Moss ponownie połączą siły jako Neo i Trinity, aby wziąć udział w jeszcze jednej przygodzie, a za całym projektem stoi reżyserka Lana Wachowski.

W najbliższej przyszłości z pewnością dowiemy się trochę więcej na temat Matrix Awakens. W przeszłości marka miała również spory udział w grach. Enter The Matrix wydany w 2003 roku był poboczną historią osadzoną między drugim a trzecim filmem. Kilka lat później The Matrix: Path of Neo pozwolił graczom wcielić się w głównego bohatera, Neo, w kluczowych momentach oryginalnej trylogii. W końcu MMO The Matrix Online z 2005 roku na PC miało kontynuować fabułę z filmów, ale koniec końców się nie powiodło.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?