GRID Legends - już jutro poznamy datę premiery gry

Na Twitterze opublikowano wpis, z którego wynika, że Codemasters ujawni jutro sporo nowych informacji na temat GRID Legends. Czekamy oczywiście najbardziej na gameplay i datę premiery.

@ 02.12.2021, 14:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

GRID Legends - już jutro poznamy datę premiery gry

GRID Legends to kolejna odsłona popularnej serii, powstająca już we współpracy Codemasters i Electronic Arts. Zapowiedź przedsięwzięcia miała miejsce jakiś czas temu, ale do dziś nie otrzymaliśmy na jego temat żadnych konkretów. Wkrótce ma się to jednak zmienić.


Codemasters potwierdziło, że już jutro GRID Legends otrzyma pierwszy konkretny gameplay, a ponadto powinniśmy poznać datę premiery gry. Taka informacja pojawiła się na Twitterze. Detale, o których mowa mają do nas dotrzeć za sprawą specjalnej transmisji, którą zaplanowano na godzinę 17:00 czasu polskiego. Zobaczymy w niej nowe samochody, nowe funkcje oraz wiele innych interesujących szczegółów.


Jeden z najciekawszych aspektów GRID Legends to prawdopodobnie tryb fabularny. Jego istnienie wcześniej potwierdził dyrektor gry, Chris Smith, i choć nie zdradził szczegółów, przyznał, że zobaczymy w nim m.in. mechanikę Nemesis wprowadzoną w 2019 roku do GRID. Ma nam ona zapewnić realistycznie zachowujących się i bardzo zajadłych przeciwników.


GRID Legends nie ma jeszcze daty premiery, ale dostępne będzie ono na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

 


Sprawdź także:
GRID: Legends

GRID: Legends

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

GRID: Legends to druga część odświeżonej marki gier wyścigowych TOCA Race Driver. Rebootem marki było wydane w 2019 roku GRID. Za tę odsłonę, podobnie jak i za cały cykl,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?