Jurassic World Evolution 2 niebawem otrzyma dodatek Early Cretaceous Pack

Datę premiery rozszerzenia zaplanowano na przyszły tydzień, więc bądźcie gotowi na nowe wyzwania. W tym samym dniu do sieci trafi spora aktualizacja.

@ 02.12.2021, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Jurassic World Evolution 2 niebawem otrzyma dodatek Early Cretaceous Pack

Jurassic World Evolution 2 trafiło do sprzedaży przed kilkoma tygodniami i choć jego sprzedaż jest poniżej oczekiwań wydawcy, nie zamierza on rezygnować z planów dalszego rozwoju projektu. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, niebawem do sieci trafi pierwszy dodatek, a w raz z nim także pierwsza większa aktualizacja.

Paczka nowych treści, Early Cretaceous Pack, zadebiutuje 9 grudnia bieżącego roku. W tym samym dniu pobrać będziemy mogli pierwszą dużą aktualizację, która usunie rozmaite niedociągnięcia, a przy okazji doda m.in. pięć nowych map w trybie sanboxu oraz zmiany w balansie rozgrywki.

Jeśli chodzi o Early Cretaceous Pack, którego premierę ustalono na 9 grudnia, dostaniemy w jego ramach cztery nowe gatunki podopiecznych, a będą to konkretnie: Kronosaurus, Dsungaripterus, Minmi praz Wuerhosaurus. Wszystkich zobaczyć możecie na zwiastunie, który widnieje w treści niniejszej wiadomości.

Co do aktualizacji, mającej również premierę 9 grudnia, zobaczymy w niej m.in. nowe budynki, pięć map w trybie sandboxu, zmiany ułatwiające rozgrywkę osobom niepełnosprawnym oraz wiele usprawnień wpływających ogólnie na przyjemność zabawy. Co ciekawe, jest też m.in. opcja rozpoczęcia zabawy z płaską mapą i swobodnego jej modelowania.

Jurassic World Evolution 2 dostępne jest na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie spójrzcie na wymagania sprzętowe tego wariantu.


Sprawdź także:
Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2

Premiera: 09 listopada 2021
PS5, PS4, PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Jurassic World Evolution 2 to kontynuacja udanej strategii ekonomicznej osadzonej w świecie filmów Jurassic Park (Park Jurajski). Za projekt ponownie odpowiada studio Fro...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?