Farming Simulator 22 sprzedaje się bardzo dobrze

Wydawca Farming Simulator 22 chwali się wyśmienitą sprzedażą gry. Projekt w ciągu zaledwie tygodnia rozszedł się w imponującym nakładzie.

@ 01.12.2021, 20:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Farming Simulator 22 sprzedaje się bardzo dobrze

Wydawca Farming Simulator 22, GIANTS Software, informuje, że projekt sprzedaje się bardzo dobrze. Mimo że do jego premiery doszło 22 listopada, czyli mniej więcej tydzień temu, w rękach graczy jest już ponad 1,5 mln egzemplarzy gry. Zadowolenia z tego wyniku nie kryje oczywiście szef firmy, Christian Ammann, który powiedział: "Jestem taki dumny z ekipy oraz środowiska, w którym się rozwija".

"Zbudowanie międzynarodowej struktury, aby przekazać już teraz wielką markę pokroju Farming Simulator i wydać ją na własną rękę nie było łatwym osiągnięciem. Dzięki wyśmienitej współpracy z naszymi partnerami udało nam się uzyskać świetny debiut", dodał.

Farming Simulator 22 dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Gra oferuje ponad 400 rozmaitych maszyn, a także narzędzi opracowanych przez 100 firm z całego świata. Sprzęt ten wykorzystujemy na farmach rozmieszczonych w całym świecie. Robimy to albo grając samodzielnie, albo w ramach trybu rozgrywek wieloosobowych.

Jeśli zamierzacie zakupić Farming Simulator 22, pamiętajcie by spojrzeć na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Farming Simulator 22

Farming Simulator 22

Premiera: 22 listopada 2021
PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, PC

Farming Simulator 22 to kolejna część popularnego i cenionego cyklu symulatorów rolniczych. Za produkcją stoją ojcowie oryginału, studio GIANTS Software. Gra jest bezpośr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?