Microsoft prezentuje nową funkcjonalność Chmury - Clarity Boost

Microsoft pokazał nową funkcjonalność Chmury Xboksa działającej na przeglądarce Edge - Clarity Boost. Opcja działa po stronie klienta, czyli komputera użytkownika, i dostępna jest na razie jako wersja testowa na specjalnej wersji przeglądarki - Edge Canary.

@ 01.12.2021, 10:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Microsoft prezentuje nową funkcjonalność Chmury - Clarity Boost

Microsoft nie zatrzymuje się z technologią streamowania gier. Opcja ta dostępna jest już niemal na wszystkich urządzeniach, które możecie sobie wyobrazić - łącznie z konsolami. Teraz amerykańska korporacja zaprezentowała nową funkcjonalność pozwalającą na odbieraniu obrazu w jeszcze lepszej jakości - Clarity Boost.

Opcja Clarity Boost w Chmurze Xboksa (znanej niegdyś jako xCloud) została zapowiedziana jako "ekskluzywna" dla przeglądarki Edge w systemie Windows. Na razie jednak nie jest dostępna w normalnej wersji tego oprogramowania, a jedynie w testowej - o nazwie Edge Canary. Możecie ją pobrać z tego miejsca.

Clarity Boost pozwala na wyostrzenie obrazu i działa po stronie klienta, czyli odpowiada za to właśnie przeglądarka. Rezultaty możecie obejrzeć na grafice poniżej - bohater jest zdecydowanie bardziej wyraźny.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?