Wyciekł artwork Alberta Weskera z gry Resident Evil 4 Remake

Nowy wizerunek Alberta Weskera, pochodzący prawdopodobnie z Resident Evil 4 Remake, pojawił się w sieci.

@ 01.12.2021, 09:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wyciekł artwork Alberta Weskera z gry Resident Evil 4 Remake

Grafika Alberta Weskera z Resident Evil 4 Remake od firmy Capcom wyciekła do sieci. Prace rzekomo wyciekły przez samego aktora głosowego DC Douglasa. Twierdzi On, że poniższe szkice zostały wysłane prywatnie do fanów w mediach społecznościowych, a co się z nimi stało dalej, to już nie z jego powodu.

Od tego czasu Douglas wydał oświadczenie na Facebooku, w którym zaprzecza tym plotkom, podkreślając: „Nic nie ogłosiłem, nic nie opublikowałem i wielokrotnie powtarzałem, że nie mam żadnej umowy z Capcom, Resident Evil 4 ani w żaden inny sposób. Nie będę komentował żadnych plotek o Resident Evil 4, ponieważ mam dwa koty, które naprawdę wymagają mojej uwagi”.

Tymczasem aktor głosowy znajduje się w centrum burzy obejmującej niewłaściwe zachowanie i oskarżenia o  molestowanie seksualne. W poście na blogu stwierdził, że padł ofiarą kampanii „stalkingu” i „zniesławienia” z udziałem dwóch byłych fanów, chociaż przyznał się do „przypadkowego, niemonogamicznego związku” z jednym z nich.

Plotki dotyczące Resident Evil 4 Remake krążą w sieci od jakiegoś czasu, a projekt podobno został ponownie wznowiony na początku tego roku. Datę premiery zaplanowano na 2023 rok. Wesker miał stosunkowo niewielką rolę w oryginalnym Resident Evil 4, ale Capcom najwyraźniej chce rozwinąć oryginał z PlayStation 2, więc możliwe, że jego rola mogłaby zostać rozszerzona.

Zamieszczony poniżej Tweet nawiązuje do dodatku Ada Wong „Separate Ways”, w którym w niektórych przerywnikach pojawił się czarny charakter w okularach przeciwsłonecznych.Sprawdź także:
Resident Evil 4

Resident Evil 4

Premiera: 04 listopada 2005
PS2, PC, GC, WII

Po raz kolejny zwiedzisz mroczne i tajemnicze miejsca pełne żywych trupów. Resident Evil 4 to najnowsza odsłona jednego z najlepszych horrorów w historii komputerowej roz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?