Minecraft wprowadza drugą aktualizację Caves & Cliffs

Aktualizacja Caves & Cliffs w Minecrafcie na najnowszym zwiastunie.

@ 01.12.2021, 09:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, switch, ps4, xbox one, ps5

Minecraft wprowadza drugą aktualizację Caves & Cliffs

Mojang Studios wprowadziło aktualizację Caves & Cliffs Part II w grze Minecraft. Z tej okazji deweloperzy opublikowali zwiastun promocyjny nowej zawartości dla tej jakże popularnej produkcji.

Jak wcześniej potwierdzano, połowa dwuczęściowej aktualizacji obejmuje udoskonalone generowanie terenu. W szczególności dotyczy to zwiększonej wysokości świata, większych żył rudy, świec i nie tylko. Są też dwa nowe biomy do odkrycia: Lush Caves i Dripstone Caves.

Jeśli macie istniejący świat na Bedrock, powinniście być w stanie ulepszyć go o nowe miejsca. Natomiast jeżeli mowa o przyszłorocznej aktualizacji Wild, Mojang potwierdziło, że kilka funkcji przeznaczonych na ten rok pojawi się dopiero w następnym. Należą do nich biom Deep Dark, Sculk Blocks i The Warden. Zapaleni gracze mogą rzucić okiem na niektóre z tych przedmiotów za pomocą Eksperymentów w menu.

Pierwsza część aktualizacji Caves & Cliffs została udostępniona w czerwcu. Zwiastun drugiej, najnowszej, możecie zobaczyć poniżej. Aktualizacja Minecraft Caves and Cliffs Part II jest już dostępna do pobrania.


Sprawdź także:
Minecraft

Minecraft

Premiera: 09 listopada 2011
PC, XBOX 360, XBOX ONE, PS3, PS4, PSV

Minecraft jest sandbox'ową grą stworzoną przez Markusa Perssona. Tytuł zdobył ogromną popularność, a jej fenomenu należy upatrywać się w prostocie rozgrywki. Gra naśladuj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?