Do Hitmana III trafi bożonarodzeniowa zawartość; wracają także Elusive Targets

Studio IO Interactive zapowiedziało zimową rozkładówkę dla nowej zawartości w Hitmanie III. Z okazji okresu noworoczno-bożonarodzeniowego, nowe misje oraz wydarzenia związane są stricte z tym magicznym czasem. Co ciekawe deweloperzy przywracają też Elusive Targets, dzięki czemu nowi gracze lub spóźnialscy dostaną drugą szansę na ich wypełnienie.

@ 30.11.2021, 19:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do Hitmana III trafi bożonarodzeniowa zawartość; wracają także Elusive Targets

Studio IO Interactive nie próżnuje i tylko po zaanonsowaniu nowej zawartości zaplanowanej na 2022 rok ogłasza kolejne nowości - tym razem na okres świąteczno-noworoczny. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z jakichś powodów nie byli w stanie wykonać Elusive Targets w Hitmanie III - te wracają!

Hitman III pod koniec stycznia przyszłego roku obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Wtedy też skończy się umowa na wyłączność PC-towej dystrybucji z Epic Games, więc najnowsza przygodowa gra akcji od duńskiego IO Interactive zadebiutuje też na Steamie. Poza tym dokładnie 20 stycznia rozpocznie się drugi sezon, w którym znajdziemy m.in. nowe lokacje, co zapowiedzieli już twórcy.

Teraz jednak nadchodzą rzeczy związane ze świętami Bożego Narodzenia. Już dzisiaj, 30 listopada, do nowego Hitmana trafiło permanentne i darmowe wydarzenie (jeśli masz Starter Pack, wtedy możesz grać tylko w grudniu!) Holiday Hoarders. Agent 47 przywdziewa brodę i wór z prezentami, i rusza realizować będzie cele na świątecznym festynie w Paryżu. Poza tym w Hokkaido również pojawi się podobny event - Hokkaido Snow Festival. Na dokładkę IO Interactive oferuje kolejne wyzwania społeczności (Featured Contracts).

Jednak bez wątpienia głównym daniem jest powrót Elusive Targets (Nieuchwytnych celów) - czasowych celów dostępnych tylko w krótkim okresie i później niedostępnych! Do 19 stycznia będą aktywowały się co piątek, dzięki temu nowi gracze lub tacy, którzy nie zdążyli ukończyć tych ekskluzywnych wyzwań, dostaną drugą (lub pierwszą) szansę.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?