Dying Light 2: Stay Human w złocie na kilka miesięcy przed premierą!

Firma Techland ogłosiła dzisiaj na swoich profilach w mediach społecznościowych, że Dying Light 2: Stay Human otrzymał złoty status, a to oznacza gotowy produkt - można go przejść od początku do końca. Przed twórcami mimo to jeszcze sporo pracy, jednak wydaje się, że lutowa premiera nie jest zagrożona.

@ 30.11.2021, 18:56
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human w złocie na kilka miesięcy przed premierą!

Dobre wieści nadciągają z wrocławskiego Techlandu! Na swoich profilach w mediach społecznościowych rodzimy deweloperom poinformował graczy o ozłoceniu nadchodzącego Dying Light 2 - i to na blisko trzy miesiące przed premierą! Oznacz to, że tytuł jest grywalny i można go przejść od początku do końca. Co nie oznacza oczywiście końca prac nad stabilnością i poprawianiem wydajności.

Dying Light 2: Stay Human relatywnie dość niedawno zostało opóźnione - gra miała mieć swoją premierę na początku grudnia tego roku. Z uwagi jednak na wydłużony proces związany z produkcją, zdecydowano się przenieść ją na początek lutego 2022 r. Wygląda na to, że to zagranie opłaciło się twórcom, gdyż dzisiaj na social mediach Techlandu pojawiła się radosna informacja o osiągnięciu przez DL2 statusu "gold"! Z grudniową premierą za pasem (a odbyłaby się w przyszłym tygodniu) deweloperów niechybnie czekałby crunch a grę, co gorsza, kiepski stan techniczny.

Złoty status naturalnie nie kończy pracy nad dziełem. Teraz twórców czeka jeszcze proces optymalizacji i poprawiania wydajności - nie tylko dla konsol obecnej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nowe Dying Light bowiem trafi jeszcze na Xboksa One i PS4 (a także na PC-ty), co dla rozbudowanej i nowocześnie wyglądającej gry może być wyzwaniem.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?