Call of Duty: Warzone - nowa mapa Caldera na gameplayu

Activision wreszcie pokazało nową mapę do CoD: Warzone. Lokacja zadebiutuje 9 grudnia, wraz ze startem pierwszego sezonu rozgrywek w Call of Duty: Vanguard.

@ 30.11.2021, 18:56
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Warzone - nowa mapa Caldera na gameplayu

Cieszące się nieustanną popularnością Call of Duty: Vanguard dostanie wkrótce zupełnie nową mapę - Caldera. Stylizowana na rajską wyspę lokacja wniesie z pewnością powiew świeżości do popularnego battle royale. Firma Activision właśnie pokazała gameplay oraz mapę z nowej lokacji.

Nowa mapa zastąpi dobrze znany Verdansk, z kolei nazwa gry zmieni się na Call of Duty: Warzone Pacific. Twórcy w nowej lokacji obiecują wiele interesujących obiektów i tzw. "punktów starć". Powyżej możecie zobaczyć wygląd nowej mapy Caldera wraz z podziałem na regiony.

Lokacja zostanie udostępniona 9 grudnia dla wszystkich chętnych, oczywiście za darmo. Jeśli natomiast posiadacie Call of Duty: Vanguard, to będziecie mogli zagrać na nowej mapie już 8 grudnia. Jednocześnie wówczas wystartuje pierwszy sezon rozgrywek w najnowszej strzelance od Activision.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?