Company of Heroes 3 - wystartowały testy pre-alfa; możecie wziąć w nich udział

Studio Relic Entertainment zorganizowało specjalne testy pre-alfa trybu sieciowego Company of Heroes 3. Jeśli chcecie sprawdzić grę - także bawiąc się solo - możecie już teraz pobrać dane.

@ 30.11.2021, 15:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Company of Heroes 3 - wystartowały testy pre-alfa; możecie wziąć w nich udział

Studio Relic Entertainment jakiś czas temu ujawniło Company of Heroes 3. Nowa odsłona popularnego cyklu nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale jeśli mielibyście ochotę sprawdzić ją już teraz, pojawiła się taka możliwość. Wszystko za sprawą specjalnego testu pre-alfa komponentu multiplayer.

Wczesna wersja Company of Heroes 3 dostępna jest już na Steam, a zatem możecie rozpocząć pobieranie danych. Zdążyć musicie jednak do 6 grudnia, albowiem wtedy serwery projektu zostaną wyłączone, co będzie jednoznaczne z zablokowaniem dostępu do zabawy. Sprawdzić możecie cztery mapy oraz dwie frakcje: siły USA oraz Wehrmachtu.

Warto w tym momencie wspomnieć, że osoby, które zdecydują się sprawdzić Company of Heroes 3, nie będą musiały grać w ramach rozgrywek wieloosobowych. Możliwa jest też zabawa w trybie współpracy, a także solo przeciwko sztucznej inteligencji. Aby otrzymać dostęp do wersji pre-alfa trzeba zapisać się do specjalnego programu.

Premiera Company of Heroes 3 zaplanowana została na końcówkę 2022 roku, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PC. Całkowitą nowością w grze jest dynamiczna mapa kampanii, przypominająca przedstawicieli z gatunku Grand Strategy, na której zarządzamy jednostkami w skali makro.


Sprawdź także:
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3

Premiera: 2022
PC

Company of Heroes 3 to trzecia część serii gier strategicznych czasu rzeczywistego poświęcona wydarzeniom II wojny światowej. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?