Geoff Keighley: Podczas TGA 2021 ujawniona zostanie gra powstająca od ponad 2,5 roku

W trakcie The Game Awards 2021 zobaczymy wiele interesujących gier. Jedna z nich powstaje od ponad 2,5 roku, a prowadzący jest dumny, że na zapowiedź wybrano jego galę.

@ 29.11.2021, 14:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Geoff Keighley: Podczas TGA 2021 ujawniona zostanie gra powstająca od ponad 2,5 roku

Na początku grudnia odbędzie się kolejna odsłona imprezy The Game Awards. Tegoroczne wydanie - podobnie, jak ubiegłoroczne - obfitować ma w zapowiedzi i prezentacje nieujawnionych do tej pory projektów. Jeden z nich, jak twierdzi prowadzący i organizator wydarzenia, Geoff Keighley, powstaje od ponad 2,5 roku!

Z dotychczas opublikowanych informacji wynika, że The Game Awards 2021 będzie wypełnione materiałami promującymi gry. Podczas transmisji zobaczymy od 40 - 50 gier, a część prezentacji ma być całkowicie nowych. Mowa tu albo o świeżych materiałach albo o nieujawnionych do tej pory tytułach.

Jedna z gier należących do drugiej kategorii nie została jeszcze ujawniona, a ponadto powstaje od 2,5 roku. Geoff Keighley jest dumny z tego, że na zapowiedź wybrano właśnie jego galę, o czym postanowił poinformować świat za sprawą Twittera. Nie sposób powiedzieć niestety o co chodzi, choć jest szansa np. na kolejne Mass Effect albo BioShock.

The Game Awards 2021 odbędzie się w nocy z 9 na 10 grudnia bieżącego roku. Do ekranów będziecie musieli zasiąść o 02:00 we wtorek rano.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?