Gran Turismo Direct Drive Pro to pierwsze licencjonowane akcesorium dla PlayStation 5

Jak nie trudno wywnioskować, Gran Turismo Direct Drive Pro to kierownica przeznaczona dla graczy czekających na premierę Gran Turismo 7.

@ 29.11.2021, 13:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Gran Turismo Direct Drive Pro to pierwsze licencjonowane akcesorium dla PlayStation 5

Gran Turismo 7 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych ostatnich lat. Nowy projekt studia Polyphony Digital dostępny będzie na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a osoby, które cenią sobie jak najwyższy poziom wiarygodności doznań, mogą już teraz składać zamówienia przedpremierowe na wyjątkową kierownicę Fanatec.

Dzieło Fanatec będzie oficjalną kierownicą Gran Turismo 7. Z opisu gadżetu wynika, że zaoferuje ona "najlepsze i najbardziej dynamiczne doznania", jeśli chodzi o technologię sprzężenia zwrotnego (zaoferuje ona aż 5 Nm momentu obrotowego). Ma się to - rzecz jasna - przełożyć na realizm oraz doznania podczas zabawy.

Gran Turismo Direct Drive Pro, bo tak zwie się nowa konstrukcja, to pierwsze oficjalnie licencjonowane akcesorium dostępne dla PlayStation 5 (choć działać będzie też z PC oraz Xboksami), a nazwa sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z projektem opracowanym z myślą właśnie o Gran Turismo 7.

Cenę kierownicy ustalono na $699,95 w przypadku modelu podstawowego, a także $969,85, jeśli zdecydujecie się zakupić wariant najdroższy. Jeśli poczuliście się zaintrygowani, koniecznie spójrzcie na poniższy materiał filmowy. A jeśli chodzi o Gran Turismo 7, jego premiera odbędzie się 4 marca 2022 roku. Grać będziemy na PS4 i PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:26, 29.11.2021
Ładna, ale droga zabawka.