Star Citizen przekroczyło kolejny próg w ramach zbiórki pieniędzy

Gra, która wciąż nie zadebiutowała na rynku, zdołała zgromadzić naprawdę imponujące finansowanie. Ciekawe czy dzięki temu wreszcie trafi do rąk graczy.

@ 29.11.2021, 13:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Star Citizen przekroczyło kolejny próg w ramach zbiórki pieniędzy

Star Citizen to jedna z najdłużej powstających, a przy okazji najbardziej kosztownych produkcji w historii naszej branży. Dzieło to ujawnione zostało w 2011 roku i wtedy też rozpoczęto jego produkcję oraz zbiórkę pieniędzy. Do tej pory w ręce graczy nie trafiło nic konkretnego, ale to nie przeszkadza fanom w przesyłaniu kolejnych datków.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Star Citizen zdołało już zgromadzić ponad 410 milionów dolarów (o czym informuje oficjalna strona)! Na tę sumę złożyło się w sumie prawie 3,4 miliona graczy z całego świata, wierząc w to, że wcześniej czy później będą mogli sprawdzić szumnie zapowiadane przez Chrisa Robertsa rozwiązania. Czy kiedykolwiek do tego dojdzie? Nie sposób powiedzieć.

Star Citizen to gra, której akcja przenosi nas w przestrzeń kosmiczną. Początkowo miał to być symulator statków, ale w miarę rozwoju kolejnych jego komponentów zdecydowano się pójść w RPG. Efektem końcowym ma być tytuł akcji, w którym poruszamy się zarówno na piechotę, jak i przy pomocy statków. Latamy w przestrzeni kosmicznej i eksplorujemy planety. Mamy dostać kompletne doświadczenie i coś, czego jeszcze nie było.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Nastawcie się jednak na cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?