Child of Light 2 zostanie niebawem zapowiedziane

Ubisoft prawdopodobnie pracuje nad kontynuacją serii Child of Light. Więcej szczegółów na jej temat mamy otrzymać na początku przyszłego roku.

@ 25.11.2021, 19:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Child of Light 2 zostanie niebawem zapowiedziane

Child of Light to jedna z ciekawszych gier RPG ostatnich lat (choć nie idealnych). Mowa tu oczywiście o projekcie nieco mniejszego kalibru, niż wysokobudżetowe AAA, nie oznacza to jednak, że nie warto poświęcić mu swojego czasu. Wręcz wypada to zrobić - zdecydowanie.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, istnieje spora szansa na to, że kontynuacja Child of Light zapowiedziana zostanie na początku roku. Takie wnioski wysnuć można na podstawie wpisu, jaki na Twitterze opublikował dyrektor kreatywny gry, Patrick Plourde. Ujawnił on, że artysta, Thomas Rollus, wysłał właśnie "ostateczną aprobatę kolejnej przygody Aurory oraz Igniculusa".

Plourde nie zdradził oczywiście żadnych konkretów na temat Child of Light II, ale do zapowiedzi ma podobno dojść na początku przyszłego roku. Nie wiemy niestety jak odległa jest data premiery projektu, ale - biorąc pod uwagę mniejszy rozmiar - jest spora szansa, że zagramy w roku 2022.

Child of Light dostaniecie obecnie na PC, PS3, PS4, Xboksie 360, Xboksie One oraz Switchu. Warto się z nim zapoznać, jeśli jeszcze nie mieliście okazji.


Sprawdź także:
Child of Light

Child of Light

Premiera: 30 kwietnia 2014
XBOX 360, PS3, PS4, PC, XBOX ONE, WIIU, PSV, SWITCH

Child of Light to produkcja łącząca w sobie elementy platformówki, gry przygodowej oraz jRPG. Za jej przygotowanie odpowiada odział Ubisoft Montreal. Gracz wciela się ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?