Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam

Taniej kupicie tysiące gier. Pamiętajcie tylko, że wyprzedaż nie jest bezterminowa. Skończy się z początkiem grudnia.

@ 25.11.2021, 17:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam

Przed momentem pisaliśmy o tym, że Cenega postanowiła przecenić swoje gry z okazji jutrzejszego Black Friday. Jeśli wśród gier oferowanych przez polskiego dystrybutora nie znaleźliście niczego ciekawego, to mamy dobre wieści. Na Steam także ruszyła promocja, a dokładniej Jesienna Wyprzedaż.

Steam Autumn Sale 2021 już trwa. Valve postanowiło przecenić tysiące gier, choć nie wszystkie równie mocno. W niektórych przypadkach rabat jest 10-, a w innych nawet 50-procentowy. Wyprzedaż jest stosunkowo krótka, ponieważ trwa tylko do 1 grudnia. Później ceny gier wrócą do normalnego poziomu.

Jeśli chcecie zobaczyć listę przecenionych projektów, koniecznie zerknijcie na stronę Steam, albo zalogujcie się do platformy na swoim komputerze. Pamiętajcie, że to na pewno nie jest ostatnia tegoroczna wyprzedaż w usłudze. Pod koniec grudnia rozpocznie się kolejna, a zatem jeśli teraz nie znajdziecie niczego interesującego, jest spora szansa, że później to zrobicie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?