Men Of War II zapowiedziane, ma na nowo zdefiniować gatunek strategii czasu rzeczywistego

1C Entertainment zapowiedziało całkiem ciekawie zapowiadające się Men Of War II. Do jego premiery dojdzie w 2022 roku, choć na razie nie wiemy kiedy dokładnie.

@ 25.11.2021, 16:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Men Of War II zapowiedziane, ma na nowo zdefiniować gatunek strategii czasu rzeczywistego

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Men of War. 1C Entertainment oraz Best Way zapowiedziały kolejną część wspomnianego cyklu. Zapowiedź dotarła do nas z imprezy Golden Joystick Awards 2021, a jeśli już teraz zacieracie dłonie, spójrzcie na poniższy zwiastun i pamiętajcie, że do premiery gry dojdzie w 2022 roku.

Men Of War II, jak twierdzą deweloperzy, będzie powrotem do korzeni. Celem twórców jest przygotowanie porywającego RTS'a, który na nowo zdefiniuje gatunek. Zdecydowanie najważniejszą mechaniką zdaje się być Front Line, czyli Linia Frontu. Chodzi o to, że miarę postępów danej potyczki, przesuwać będą się granice terytoriów, które kontrolujemy, a tylko od naszej umiejętności planowania zależeć będą tereny w naszym władaniu.

Kolejną nowością w Men Of War II ma być technologia zwana Direct Vision. Dzięki niej będziemy mogli skupić się na dowolnej jednostce, a następnie upgradować, zmieniać lub naprawiać jej wyposażenie. Do wyboru będziemy mieli oczywiście szeroką gamę przydatnych gratów, zarówno funkcjonalnych, jak i kosmetycznych.

Kampania fabularna Men Of War II podzielona została na dwa rozdziały. Każdy możemy rozegrać samodzielnie, albo w towarzystwie maksymalnie 4 osób. Kontrolę przejmiemy albo nad armią Aliantów, Sowietów albo Trzeciej Rzeszy. Niezależnie od wyboru, weźmiemy pod swoje skrzydła różne wyposażenie i zawalczymy na znanych z historii frontach. Pola bitwy mają być destrukcyjne, co dodatkowo uatrakcyjni pojedynki.

Men Of War II dostępne będzie na Steam oraz w innych sklepach, oferujących gry PC. Jego premierę zaplanowano na 2022 rok, choć na razie brakuje nam konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?