Dying Light 2: Stay Human - dyrektor świata opowiada o środowisku, frakcjach i innych detalach

W sieci pojawił się kolejny dziennik dewelopera Dying Light 2: Stay Human. Tym razem dowiadujemy się za jego sprawą rozmaitych szczegółów na temat wirtualnego świata.

@ 23.11.2021, 19:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - dyrektor świata opowiada o środowisku, frakcjach i innych detalach

W sieci pojawił się kolejny dziennik dewelopera Dying Light 2: Stay Human. Bierze w nim udział dyrektor wirtualnego świata gry, Thomas Gerbaud, a w trakcie seansu dowiadujemy się nowych informacji na temat frakcji oraz rozmaitych detali w otoczeniu. Dla przykładu, wiele możemy dowiedzieć się zerkając na billboardy, podsłuchując mieszkańców, a także przeglądając rozmaite dokumenty.

Nowy dziennik dewelopera to oczywiście kolejny epizod programu Dying 2 Know. Film znajdziecie poniżej, a jeśli chcecie wiedzieć czego się spodziewać, czytajcie dalej. Dyrektor świata gry, Thomas Gerbaud, opowiada na materiale między innymi o frakcji zwanej Peacekeepers. Na swoją siedzibę przekształciła ona opuszczony statek. To grupa lubiąca wszystko, co związane z wojskiem, a w związku z tym w ich bazie jest mnóstwo zabezpieczeń.

Peacekeepers, podobnie jak pozostałe frakcje, zaznaczają swoją obecność w mieście. Dostrzec ją można w zasadzie na każdym kroku - wystarczy po prostu obserwować otoczenie. Może to być jakiś billboard, może to być graffiti. Ciekawych rzeczy na temat tego, co dzieje w mieście dowiadujemy się również podsłuchując mieszkańców, słuchając nagrań oraz zbierając notatki.

Premiera Dying Light 2: Stay Human zaplanowana została na 4 lutego 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Nowy dziennik dewelopera widnieje poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?