Call of Duty: Warzone i Vanguard - nowa mapa Caldera opóźniona, podobnie jak nowy sezon

Activision nie ma dobrych wieści dla fanów Call of Duty. Wyczekiwana nowa mapa do CoD: Warzone zadebiutuje z tygodniowym opóźnieniem. Podobny los czeka pierwszy sezon rozgrywek w Call of Duty: Vanguard.

@ 23.11.2021, 18:45
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Warzone i Vanguard - nowa mapa Caldera opóźniona, podobnie jak nowy sezon

Firma Activision poinformowała o opóźnieniu premiery nowej zawartości do Call of Duty: Warzone oraz startu pierwszego sezonu rozgrywek w Call of Duty: Vanguard. Obie atrakcje były pierwotnie zaplanowane na 2 grudnia 2021, tymczasem nowy termin ich wprowadzenia to 9 grudnia. Dzień wcześniej - 8 grudnia - na nowej mapie w Warzone zagrają osoby, które kupiły Vanguard.

Recenzja CoD: Vanguard
Naszą recenzję Call of Duty: Vanguard przeczytacie w tym miejscu.

Nowa mapa do Warzone nazywa się Caldera i będzie największą lokacją w historii całej marki. Mapa zastąpi dobrze znany Verdansk, zaś nazwa gry zmieni się na Call of Duty: Warzone Pacific. Twórcy w nowej lokacji obiecują wiele interesujących obiektów i tzw. "punktów starć" - tych ma być przeszło 200. 

Wraz z opóźnieniem mapy do Warzone, poinformowano także o opóźnieniu startu pierwszego sezonu rozgrywek w Vanguard, najnowszej odsłonie Call of Duty. Atrakcje te będą dostępne w ten sam dzień, co nowa lokacja. Nie podano powodu poślizgu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?