Games with Gold grudzień 2021, m.in. The Escapists 2 i Tropico 5

Microsoft zaprezentował ofertę darmowych gier w ramach Games with Gold na październik 2021 roku - do graczy opłacających abonament Xbox Live Gold trafią za darmo The Escapists 2, Tropico 5, Orcs Must Die! oraz Insanely Twisted Shadow Planet.

@ 23.11.2021, 18:03
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
xbox 360, xbox one, xbox x/s

Games with Gold grudzień 2021, m.in. The Escapists 2 i Tropico 5

Zbliża się końcówka miesiąca, więc zgodnie z tradycją firma Microsoft pokazała ofertę programu Games with Gold na kolejny miesiąc. Tym razem mowa rzecz jasna o grudniu 2021. Dla zapominalskich - Games with Gold to dodatek dla posiadaczy Xbox Live Gold, czyli subskrypcji wymaganej do grania po sieci. W jego ramach otrzymujemy darmowe gry.

Tym razem włodarze Microsoftu zdecydowali się na dość urozmaiconą ofertę - znajdziemy tu zarówno gry z korzeniami strategicznymi, jak i produkcje zręcznościowe. Nie da się ukryć, że nie są to najnowsze hity i zapewne znaczna część graczy w te tytułu już zagrała, ale cóż - lepszy rydz, niż nic. Pewnie znajdą się osoby, którym oferta podpasuje


Games with Gold w grudniu 2021 roku:

  • The Escapists 2 (dostępne na Xbox One, Xbox Series X/S) od 1 do 31 grudnia
  • Tropico 5 Penultimate Edition (dostępne na Xbox One, Xbox Series X/S) - od 16 grudnia do 15 stycznia
  • Orcs Must Die! (dostępne na Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - od 1 do 15 grudnia
  • Insanely Twisted Shadow Planet (dostępne na Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - od 16 do 31 grudnia

Sprawdź także:
Tropico 5

Tropico 5

Premiera: 23 maja 2014
PC, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Tropico 5 to kolejna odsłona strategii czasu rzeczywistego, gdzie gracz wciela się w postać El Presidente. Za tytuł ponownie odpowiedzialni są deweloperzy z bułgarskiego ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?