Niebawem dostaniemy możliwość wymiany obudowy PlayStation 5?

Sony wkrótce prawdopodobnie wypuści na rynek zestawy pokryw dla PlayStation 5. Na to przynajmniej wskazują nowe doniesienia.

@ 23.11.2021, 10:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Niebawem dostaniemy możliwość wymiany obudowy PlayStation 5?

PlayStation 5 to całkiem stylowa konsola, a Sony prawdopodobnie niebawem udostępni specjalne zestawy obudów, pozwalające nam modyfikować wygląd platformy. Mowa oczywiście o oficjalnych zestawach, bo nieoficjalne można nabyć od jakiegoś czasu.

Redakcja OPAttack zauważyła, że Sony zgłosiło dokumenty patentowe związane z obudową PS5 w 2020 roku, a od 16 listopada roku bieżącego może już przygotowywać zestawy. Patent zwie się "Pokrywa dla Urządzenia Elektronicznego", a załączone do dokumentacji obrazki wskazują na to, iż mamy do czynienia z obudową PS5.

W tym momencie nie wiemy niestety czy chodzi o wymienne elementy plastikowe, czy coś, co będziemy w stanie zamontować na obecnej obudowie. Pierwsza opcja, biorąc pod uwagę konstrukcję platformy, zdaje się być bardziej prawdopodobna, ale nigdy nie wiadomo. Więcej szczegółów, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:19, 23.11.2021
Widziałem ostatnio w internecie zdjęcia, ale nie wiem czy prawdziwe, zaczepów montowanych na konsoli by móc powiesić słuchawki czy nawet gogle VR, ale wątpię, że panel wytrzyma takie obciążenie. Swoją drogą widziałem, że wielu Januszy zaczęło oferować zestawy PS5 z goglami VR do PS5, gdzie same gogle są od PS4.
0 kudosguy_fawkes   @   20:55, 23.11.2021
Widziałem już w sprzedaży rozbudowane podstawki ze stacjami ładującymi pady, miejscami na kilka gier i haczykiem na słuchawki na górę konsoli. Sam fanem customizacji nie jestem, ale ktoś się pewnie ucieszy - tylko raczej nie z ceny oficjalnych akcesoriów. ;)