Hitman III - IO Interactive zapowiada nową zawartość w 2022 roku

IO Interactive nie zamierza odpuścić rozwijania gry Hitman III. Ostatnie miesiące nie obfitowały w nowe treści, ale ma się to zmienić w przyszłym roku, w którym pojawią się m.in. nowe mapy.

@ 23.11.2021, 09:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - IO Interactive zapowiada nową zawartość w 2022 roku

Studio IO Interactive ogłosiło, że Hitman 3 otrzyma w przyszłym roku dodatkową zawartość. Duńskie studio przekazało fanom aktualizację m.in. za pośrednictwem wpisu na oficjalnej stronie. Pierwsze dobroci otrzymamy już 20 stycznia! Należą do nich ray tracing i VR na PC.

Najpierw szykowane są dwa dodatki skierowane do PC-towych graczy. Na początku stycznia, dwudziestego dokładnie, do komputerowej wersji nowego Hitmana dodane zostaną obsługi ray tracingu oraz wirtualnej rzeczywistości. Ray tracing dostępny był do tej pory jedynie na konsolach nowej generacji, zaś VR za pośrednictwem PlayStation 4. Wśród zapowiedzianych nowości jest też Elusive Target Arcade - zupełnie nowy tryb bazujący na Niechwytnych celach, czyli dostępnych tylko w określonym czasie wyzwań. Twórcy nie zdradzili na jego temat szczegółów - te pojawią się na początku 2022 r.

Najistotniejszym ogłoszeniem wydaje się być jednak informacja o nowych mapach oraz scenariuszach - krótki teaser znajdziemy w poniższym filmiku. Nieznana dotąd lokacja zwiastuje prawdopodobnie nową fabułę dostępną w formule podobnej do tej, którą mogliśmy zobaczyć w Hitmanie 2.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup gry, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC. Pamiętajcie też o naszym poradniku.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?