Battlefield 2042 na PC zmiażdżone przez użytkowników Steam

Wygląda na to, że komputerowe wydanie Battlefield 2042 jest pełne błędów i niedociągnięć. Gracze twierdzą, że jest ono niegrywalne.

@ 22.11.2021, 17:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Battlefield 2042 na PC zmiażdżone przez użytkowników Steam

Battlefield 2042 to jedna z najważniejszych premier Electronic Arts w bieżącym roku. Naszą recenzję wydania dla PlayStation 5 będziecie mogli przeczytać niebawem, a póki co rozważcie mocno zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych. Osoby bawiące się za sprawą Steam uważają, że nowe dzieło DICE jest niegrywalne - a przynajmniej większość z nich.

Steam oferuje możliwość oceniania gier. Z recenzji dość chętnie korzystają gracze, a oceny, jakie przyznają oni Battlefield 2042 wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z tytułem co najmniej niedopracowanym. Oceny są w znacznej większości negatywne. Na 35 780 ocen aż 26 477 (w momencie pisania niniejszej wiadomości) jest negatywnych. Tylko 26% osób ocenia grę pozytywnie.

"Ta gra w aktualnym stanie nie powinna być opublikowana, co prawda można pograć w nową grę z serii Battlefield ale tyle ile jest błędów sprawia że nie można normalnie zagrać meczu. Zaczynając od problemów z netcode, a kończąc na balansie rozgrywki. Gra ma duży potencjał lecz gdy błędy nie zostaną naprawione to może być najgorszy Battlefield w historii", czytamy w jednej recenzji.

"Ludzie piszą, że nawet BF4 miał okropną premierę, ale zawsze zapominają, że BF4 było pełne błędów technicznych, a 2042 ma problemy w rdzeniu rozgrywki. Jedne da się naprawić, drugie wymagają całkowitego przebudowania gry", twierdzi kolejny gracz.

Battlefield 2042 dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania dedykowanego komputerom osobistym, pamiętajcie by spojrzeć na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?