Kingdom Come: Deliverance - sprzedano ponad 4 mln kopii

Studio Warhorse pochwaliło się najnowszymi wynikami sprzedaży.

@ 21.11.2021, 12:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Kingdom Come: Deliverance - sprzedano ponad 4 mln kopii

Wydane na początku 2018 roku Kingdom Come: Deliverance okazało się udaną produkcją. Mimo pewnych niedociągnięć, tytuł został wysoko oceniony i zarazem doceniony przez graczy.

Potwierdza to wysoka sprzedaż - czeskie studio Warhorse właśnie opublikowało najnowsze dane w tej kwestii. Poinformowano, że sprzedaż Kingdom Come: Deliverance przekroczyła 4 mln kopii. Gra cały czas znajduje nabywców, bowiem tylko w ciągu ostatniego roku kupiło ją ponad milion graczy.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Warhorse obecnie pracuje nad portem Kingdom Come na Nintendo Switch. W pracach wspomaga ich ekipa Saber Interactive, czyli studio odpowiedzialne za przeportowanie na Switcha innego dużego tytułu, a mianowicie Wiedźmina 3.

Niestety póki co nic nie wiadomo na temat Kingdom Come: Deliverance 2 - podobno gra jest w planach, ale do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne doniesienia w tej sprawie.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   13:51, 21.11.2021
Chciałbym drugą część bo jedynka była naprawdę dobrą grą.
0 kudosshuwar   @   14:15, 21.11.2021
No ja nie mogę przeboleć wtopy z utraceniem ekwipunku po wyjściu z zakonu Smutny Przez to nie ukończyłem gry, choć grało się nieźle.
0 kudosMgła   @   14:24, 21.11.2021
Cytat: shuwar
No ja nie mogę przeboleć wtopy z utraceniem ekwipunku po wyjściu z zakonu Smutny Przez to nie ukończyłem gry, choć grało się nieźle.
Ja za to nie mogę przeboleć braku czeskiego dubbingu (albo chociaż jakiegoś innego słowiańskiego języka). Strasznie wybija mnie z immersji gdy idę przez jakąś słowiańską wieś i słyszę fajfokloków. Też nie skończyłem gry.
0 kudosBarbarella.   @   14:49, 21.11.2021
Cytat: shuwar
No ja nie mogę przeboleć wtopy z utraceniem ekwipunku po wyjściu z zakonu

Zakonnicy to powinni się umartwiać a nie mieć jakieś dobra doczesne. Zadziorny A poważnie to też się trochę boję takich bugów , mam nadzieję że już to załatali bo przymierzam się do tej gry.
Cytat: Mgła
Ja za to nie mogę przeboleć braku czeskiego dubbingu

Żartujesz ? Czesi w czeskiej grze nie gadają po czesku ? No to też jakiś bug musi być. Poirytowany