Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma nowego dewelopera

Paradox - wydawca Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - zadowolony jest z obecnych postępów prac przy grze. Choć niestety nadal brakuje nam konkretów.

@ 16.11.2021, 20:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma nowego dewelopera

Blisko rok temu informowaliśmy o tym, że Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 otrzyma prawdopodobnie nowego dewelopera. W międzyczasie pojawiły się doniesienia na temat tego, że projekt został prawie skasowany. Na szczęście nowa ekipa odpowiedzialna za jego rozwój, radzi sobie bardzo dobrze, a wydawca, Paradox, zadowolony jest z postępów.

"Nowy deweloper radzi sobie całkiem dobrze i jesteśmy zadowoleni z obecnych postępów, ale wciąż minie trochę czasu, nim będziemy mogli mówić o premierze", powiedział szef finansów w firmie Paradox, Alexander Bricca.

"Chcemy, aby studio mogło skupić się w pełni na rozwoju gry i nie musiało reagować na wiadomości od fanów, z tego względu nie podaliśmy nazwy studia i chcemy, aby to tak zostało przez pewien czas".

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2  opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Głównym bohaterem gry jest wampir, którego tworzymy samodzielnie, dobierając mu rozmaite cechy i decydując się na klasę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:43, 17.11.2021
Podejście jak najbardziej słuszne. Fajnie, że udało się uratować grę i niech "to" studio pracuje w spokoju, a może dostaniemy coś przyzwoitego.