Dying Light 2: Stay Human - nowy gameplay pokazuje parkour, lotnię oraz walkę

Dying Light 2: Stay Human to gra rozbudowana i wypełniona różnymi mechanikami rozgrywki. Część z nich deweloperzy postanowili nam zaprezentować.

@ 16.11.2021, 19:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - nowy gameplay pokazuje parkour, lotnię oraz walkę

Dying Light 2: Stay Human to jedna z najważniejszych premier przyszłego roku. Techland pracuje w pocie czoła nad ostatnimi szlifami, a w sieci pojawił się właśnie nowy gameplay. Wideo pokazuje nam kilka kluczowych elementów rozgrywki: parkour, latanie na lotni, a także walkę.

Nowy film otrzymaliśmy dzięki uprzejmości redakcji Game Informer. To właśnie ona opublikowała materiał na portalu YouTube. Podczas seansu widzimy wspomniane wcześniej aspekty Dying Light 2: Stay Human i choć nie ma w nich w zasadzie niczego unikatowego, prezentują się bardzo w porządku.

Walka zdaje się być dynamiczna, choć nadal stosunkowo prosta. Składają się na nią charakterystyczne elementy, które znamy także z pierwowzoru. Podobnie wygląda parkour, choć w jego przypadku Techland wprowadził garść nowości, jak np. opcję przeskakiwania pomiędzy oknami oraz wspinanie się po barierkach. Lot na paralotni to całkowita nowość. Czynność ta powinna znacznie ułatwić nam przemierzanie wirtualnego świata.

Premiera Dying Light 2: Stay Human zaplanowana została na 4 lutego 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S - jeśli nie dojdzie do kolejnego opóźnienia, rzecz jasna. Obsuwy są w dzisiejszych czasach dość częste, więc nigdy nic nie wiadomo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?