Sea of Thieves z dodatkiem inspirowanym Halo

Dodatki inspirowane serią Halo pojawią się w Sea of Thevies. Będzie to miało miejsce ze względu na zbliżającą się premierę Halo Infinite.

@ 15.11.2021, 19:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves z dodatkiem inspirowanym Halo

Dwie franczyzy Microsoftu ponownie się krzyżują, ponieważ nowa zawartość Halo pojawi się w Sea of Thieves. Pakiet Noble Spartan Sails zadebiutuje w Sea of Thieves w tym miesiącu w ramach obchodów 20. rocznicy Xboksa i z okazji premiery Halo Infinite.

Każdy, kto zagra w piracką grę między 24 listopada, a 1 grudnia, otrzyma oryginalny Spartan Ship Set, który został wydany w 2019 roku. Następnie każdy, kto dołączy między 1-8 grudnia, otrzyma zupełnie nową zawartość Noble Spartan Sails and Flag.

Częściowo dzięki Game Passowi, Sea of Thieves wciąż rozwija się bardzo dobrze, docierając ostatnio do 25 milionów graczy. W czerwcu pojawiło się crossover DLC: Piraci z Karaibów, zawierające kapitana Jacka Sparrowa inspirowanego Johnnym Deppem oraz inne popularne postacie i lokacje z serii filmów Disneya. Czwarty sezon gry nadszedł we wrześniu i zabrał graczy głęboko pod wodę z zestawem nowych przygód.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun jubileuszowego rozszerzenia do świetnej gry o piratach. Uważamy, że warto się zainteresować, to naprawdę kawał dobrej rozrywki na długie godziny.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?