Listopadowa premiera Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition potwierdzona!

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition z końcem listopada zadebiutuje na rynku. Poznaliśmy wreszcie dokładną datę premiery gry.

@ 15.11.2021, 19:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Listopadowa premiera Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition potwierdzona!

Oddworld Inhabitants potwierdziło dokładną datę premiery gry Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition, która odbędzie się pod koniec miesiąca, a konkretniej 30 listopada.

Wcześniej wydawca gry, Microids, potwierdził, że zaktualizowane wersje zostaną wydane w listopadzie i faktycznie tak się stanie - do premiery dojdzie ostatniego dnia tego miesiąca. Ulepszenia rozszerzonego wydania gry obejmują „poprawioną mechanikę rozgrywki i poruszania się”, a także zupełnie nowy tryb wyzwań. To, które wyzwanie otrzymamy, będzie zależeć od wybranego formatu.

Posiadacze Xboksów będą mogli zagrać w Vykkers Labs po ukończeniu gry. Mówi się, że ten tryb jest powrotem do klasycznych gier Oddworld, osadzonych w dużym laboratorium. Tymczasem właściciele PlayStation i PC otrzymają Toby’s Escape, z którego dowiedzą się jak konduktor pociągu, Toby, uciekł z Rupture Farms.

Oryginalne Oddworld: Soulstorm zostało wydane wyłącznie na PlayStation 5 i PC w kwietniu tego roku. Gra podbiła serca fanów i jest szansa, że w ulepszonej wersji, zrobi to raz jeszcze. Sprawdźcie jej zwiastun poniżej.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?