Far Cry 6 - dodatek z Vaasem zadebiutuje 16 listopada

Aktor wcielający się w rolę Vaasa w Far Cry 3 ogłosił termin wydania najnowszego dodatku do Far Cry 6 temu antagoniście poświęcony - Vass: The Insanity trafi na rynek 16 listopada!

@ 12.11.2021, 12:47
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6 - dodatek z Vaasem zadebiutuje 16 listopada

Far Cry 6 dość niedawno trafiło na rynek, bo wraz z początkiem października. Jednak lekko ponad 1,5 miesiąca później do cyfrowej dystrybucji wejdzie pierwszy z trzech zapowiedzianych dodatków: ten poświęcony bohaterowi trzeciej części, Vaasowi. Termin wydania ogłosił aktor odgrywający główną rolę Far Cry 3!

W przepustce sezonowej Far Cry 6 znalazło się miejsce dla trzech DLC poświęconych każdemu z antagonistów z poprzednich odsłon tej marki. Na pierwszy ogień poszedł Vaas, doskonale znany fanom. Michael Mando, który jest jednocześnie głosem oraz twarzą odrażającego psychopaty zajmującego się przemytem na rajskiej wyspie, napisał na swoim Twitterze, że dodatek Vaasowi właśnie poświęcony trafi do graczy 16 listopada - czyli w przyszłym tygodniu.

The Vaas: Insanity ma zaoferować nieco inne rozwiązania niż Far Cry 6. W tym DLC nacisk położony będzie na elementy losowe, a gameplay utrzymany w stylistyce gier roguelike. Wcielając się w tytułową postać zabawę zaczynamy wyłącznie z pistoletem, a kolejne bronie i urozmaicenia zdobywać wraz z postępami.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?